O mnie

Dj Super Mario - DJ wesela Szczecin

SUPER MARIO DJ

DJ na wesele Szczecin

Witam serdecznie! Od wielu lat zajmuję się obsługą muzyczną imprez m.in. koncertów, wesel, eventów, bali, gali itp. Jestem muzykiem, wokalistą, dj - prezenterem, wodzirejem i kompozytorem. Od 1993r. tworzyłem duet Acord który przez wiele lat występował na przelicznych imprezach a od 2011 również współtworzę formację CORD która występuje obecnie na estradach całego kraju. Nasze piosenki i teledyski możecie Państwo oglądać w wielu stacjach TV o tematyce muzycznej oraz posłuchać w rozgłośniach radiowych. Posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu weselnych zabaw i konkursów oraz bardzo dobre wyczucie muzyczne co sprawi że Państwa impreza będzie długo wspominana. Zapewniam profesjonalne i nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie. Zapraszam Państwa do współpracy!

OFERTA SUPER MARIO DJ

rocky-mountain-NEGATIVE

WESELE i POPRAWINY

Wesele to wyjątkowy dzień , który wymaga profesjonalnej oprawy. To chwila, kiedy wszyscy goście liczą na świetną zabawę i nie mogą zostać zawiedzeni! Zdaje sobie sprawę z podniosłego charakteru tego dnia i wiem jak sprawić, aby goście bawili się do białego rana, a para młoda nie musiała się niczym przejmować. Czym byłoby wesele bez odpowiedniej muzyki? Odpowiednio dobrany repertuar muzyczny sprawi, że każdy gość odnajdzie coś dla siebie i wyruszy na podbój parkietu. Uzupełnieniem muzyki jest wodzirej, który wie jak zachęcić gości weselnych do zabawy i sprawi, że Para Młoda nie będzie musiała się o nic martwić. SUPER MARIO DJ to połączenie dwóch warunków, które są konieczne, aby wszyscy goście weselni dobrze się bawili i długo wspominali to wyjątkowe wydarzenie. Działając na terenie całej Polski,głównie jako DJ na wesele Szczecin , miałem przyjemność sprawić, aby każde wesele było na najwyższym poziomie.

rocky-mountain-NEGATIVE


WODZIREJ NA WESELE

Chcąc w pełni zadbać o najwyższy poziom prowadzonych imprez, nie ograniczam mojej roli tylko i wyłącznie do grania muzyki. Moje umiejętności wodzirejskie pozwalają sprawić, że goście weselni czują się swobodnie i z chęcią zaczynają się bawić. Odpowiadam za kompleksowe prowadzenie przyjęcia weselnego: przywitanie Młodej Pary przy dźwiękach marszu Mendelsona, powitanie gości, wznoszenie toastów weselnych, przeprowadzenie pierwszego tańca, krojenie tortu weselnego, podziękowania dla rodziców, oczepiny z ciekawymi konkursami, zabawy animacyjne dla gości weselnych, biesiada, podziękowanie za wspólną zabawę i zakończenie przyjęcia weselnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwań Młodych Par, dostosowuje wszystkie elementy wedle ich potrzeb. Jestem otwarty na niekonwencjonalne rozwiązania i służę swoim doświadczeniem, które zdobyłem podczas prowadzonych wesel.

MUZYKA NA WESELE

Prowadząc wiele przyjęć weselnych, jako DJ oraz wodzirej, w całej Polsce i nie tylko nauczyłem się jak stworzyć odpowiedni repertuar muzyczny. Przygotowując listę utworów na weselną zabawę, ściśle współpracuje z Młodą Parą. Dzięki temu poznaje ich preferencje i wizję zabawy weselnej. Grając muzykę, nie ograniczam się do danych gatunków muzycznych. Dostosowuje repertuar do gości weselnych. Oprócz klasyków rock’n’rolla, przebojów lat 80 i 90, disco polo i biesiady, prezentuje współczesne przeboje. Nie zabraknie oczywiście ulubionych utworów Pary Młodych. Dodatkową atmosferę zabawy weselnej podkreśli profesjonalne oświetlenie oraz sprzęt nagłośnieniowy.

Stary Folwark Radowo Małe

Fragment balu 2018- Sala Ognica

Fragment wesela Nord Mierzyn

Fragment wesela Dworek Siadło

Hotel Restauracja Jachtowa

CORD - Teatr Letni

FORMACJA CORD

Nie tylko DJ na wesele Szczecin. Dodatkową atrakcją Państwa imprezy może być występ Formacji CORD w której na co dzień występuje, a którą znacie Państwo z m.in z Polo TV i rozgłośni radiowych. 30 minutowy blok połączony z muzyką i tańcem jeszcze bardziej urozmaici Państwa wydarzenie.

kontakt

rocky-mountain-NEGATIVE

e-mail

mgaw@wp.pl
Super Mario DJ Wodzirej Wokalista

dj na wesele Szczecin

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok